• Stomatologia zachowawcza

  Stomatologia zachowawcza

  Jest wiele prawdy w powiedzeniu, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Czasami zdarza się jednak, że nawet pomimo bardzo starannej higieny, w jamie ustnej pojawiają się choroby zębów i dziąseł.

 • Stomatologia estetyczna

  Stomatologia estetyczna

  Piękne, zdrowe i śnieżnobiałe zęby są bez wątpienia najlepszą ozdobą każdego człowieka. Cóż jednak zrobić, jeżeli los nie obdarzył nas takim prezentem? To zadanie dla stomatologii estetycznej.

 • Protetyka stomatologiczna

  Protetyka stomatologiczna

  Utrata zębów nie musi być równoznaczna z utratą komfortu codziennego życia. Nowoczesna protetyka pozwala na odtworzenie ubytków tkanek twardych a także uzupełnienie pojedynczych i całkowitych braków zębowych przy zastosowaniu protez.

 • Profilaktyka

  Profilaktyka

  Choć postęp i ogromny rozwój w dziedzinie stomatologii nie są dla nikogo tajemnicą, to niestety nadal pokutuje przekonanie, że leczenie dentystyczne jest bardzo bolesne i nieprzyjemne.

 • Leczenie dzieci

  Leczenie dzieci

  Mali pacjenci mogą liczyć u nas na szczególną opiekę, bo też na taką zasługują. W leczeniu dzieci równie ważne, co profesjonalizm, jest umiejętne podejście, gdyż strach małego pacjenta może zniweczyć wszelkie starania lekarza.

 • Jak dbać o zęby?

  Jak dbać o zęby?

  Któż z nas nie chciałby pochwalić się pięknymi i białymi zębami podczas spotkania ze znajomymi czy rodziną. Promienny uśmiech to dziś podstawa dobrego samopoczucia i zadowolenia z własnego wyglądu. Jak dbać o zęby, aby służyły nam przed długie lata? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć w naszych artykułach poświęconych zdrowiu jamy ustnej. Istotnym elementem o którym