fbpx

Cennik
usług.

Badanie lekarskie 250,00 zł
– Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie lekarz przeprowadza dokładne badanie twarzy, jamy ustnej i zębów pod kątem stanów zapalnych, próchnicy a także wad zgryzu i wszelkich nieprawidłowości zlokalizowanych w jamie ustnej i jej okolicy. Wykonane zostają zdjęcia wewnątrzustne aparatem fotograficznym. Fotografie służą do komunikacji między lekarzem i Pacjentem. W trakcie konsultacji lekarz szczegółowo omówi sytuację w jamie ustnej oraz odpowie na wszystkie pytania związane z każdą dziedziną stomatologii (protetyka, implantologia, leczenie kanałowe).

Badanie panoramiczne cyfrowe 2D 150,00 zł

Badanie tomograficzne CBCT 3D od 280,00 zł
– Tomografia zębów, stawów skroniowo-żuchwowych, zatok obocznych nosa, kości szczęk. Dzięki temu precyzyjnemu badaniu uzyskujemy dużo bardziej dokładny obraz niż w przypadku konwencjonalnej tomografii, przy jednoczesnym zmniejszeniu dawki promieniowania (nawet 10x). Ultranowoczesny tomograf Kodak Carestream to najbardziej zaawansowany sprzęt dostępny na rynku. Pozwala on zobrazować obiekty w trójwymiarze co jest bardzo przydatne w leczeniu kanałowym czy przy usuwaniu zębów (np. zębów mądrości).

Plan leczenia bezpłatnie
– Po wykonaniu badania jamy ustnej i na podstawie fotografii oraz badania RTG lekarz sporządza dla pacjenta kompleksowy plan leczenia, który uwzględnia eliminację ognisk zakażenia, ognisk próchnicowych oraz odtworzenie prawidłowej funkcji żucia. Plan sporządzony jest w formie pisemnej i zawiera szczegółowe ceny zabiegów.

Badanie Laryngologiczne i konsultacja lekarska + badanie słuchu dzieci 250,00 zł

Badanie laryngologiczne+endoskopia (krtani/nosogardła)/fiberoskopia 300,00 zł

Badanie otorynolaryngologiczne + badanie słuchu dorosłych 200,00 zł

Badanie słuchu – otoemisje akustyczne/tympanometria 70,00 zł

Wizyta kontrolna 150,00 zł

Wypełnienie materiałem światłoutwardzalnym od 300,00 zł

Nakład kompozytowy od 1200,00 zł
– Jest to bardzo estetyczna odbudowa zęba wykonywana w laboratorium protetycznym. Jest zalecany jako odbudowa zębów po leczeniu kanałowym oraz w przypadku bardzo rozległych wypełnień (plomb) w zębach trzonowych i przedtrzonowych w celu ich wzmocnienia oraz wydłużenia żywotności.

Bezinwazyjne leczenie próchnicy – ICON od 200,00 zł
– W przypadku zmian próchnicowych, które nie powodują jeszcze utraty szkliwa zaleca się leczenie bezinwazyjne za pomocą preparatu ICON. Za pomocą tego preparatu uzyskuje się zahamowanie oraz cofnięcie procesu próchnicowego poprzez remineralizację warstwy szkliwa.

Znieczulenie nasiękowe 50,00 zł

Korona porcelanowa na metalu od 1 800,00 zł

Korona porcelanowa na metalu wykonana w technologii CAD-CAM od 1 850,00 zł

Korona pełnoceramiczna od 2 300,00 zł

Licówka porcelanowa od 2 300,00 zł

Most porcelanowy na metalu w technologii CAD-CAM od 1 850 zł/punkt

Most pełnoceramiczny 2 300 zł/punkt

Proteza akrylanowa całkowita 2 400,00 zł

Proteza elastyczna od 3 200,00 zł

Proteza szkieletowa od 3 700,00 zł

Szyna diagnostyczna, relaksująca, ochronna od 1 300,00 zł
– Szyny wykonywane przy zaburzeniach w stawie skroniowo-żuchwowym, patologicznym starciu zębów, objawami bruksizmu. W cenę wliczone są 2 wizyty kontrolne w celu ekwilibracji szyny.

Kompleksowe leczenie kanałowe zęba od 850,00 zł
– Leczenie kanałowe w My Clinic wykonywane jest z użyciem koferdamu (ślinochronu), który zabezpiecza pole operacyjne jakim jest wnętrze zęba przed dostępem śliny i bakterii. Leczenie przeprowadzamy z użyciem mikroskopu. Koszt obejmuje kompleksowe leczenie wraz z znieczuleniem oraz zdjęciem RTG kontrolnym po zakończonym leczeniu.

Powtórne leczenie kanałowe od 1 000,00 zł
– Jeśli ząb, który w przeszłości był już leczony wymaga jest ogniskiem stanu zapalnego, należy powtórnie wykonać leczenie kanałowe. Kanały muszą zostać wyczyszczone z materiału, który się w nim znajdował, ponownie zdezynfekowane oraz szczelnie wypełnione. Koszt obejmuje kompleksowe leczenie wraz z znieczuleniem oraz RTG kontrolnym po zakończonym leczeniu.

Atraumatyczne usunięcie zęba od 380,00 zł

Usunięcie zęba mądrości od 480,00 zł

Operacyjne usunięcie zęba zatrzymanego (np. zatrzymane zęby ósme) od 600,00 zł
– W przypadku zębów, które nie pojawiły się całkowicie w jamie ustnej i są widoczne tylko częściowo, konieczne jest operacyjne usunięcie zęba.

Augmentacja osoczem bogatopłytkowym od 450,00 zł (do 6 usuniętych zębów)
– Osocze bogatopłytkowe (PRF) to materiał uzyskany z krwi własnej pacjenta. Po pobraniu niewielkiej ilości krwi (kilkadziesiąt ml) w specjalnej wirówce następuje proces uzyskiwania tzw. komórek macierzystych, które są następnie wkładane w miejsce po usuniętym zębie. Wpływa to na gojenie się zębodołu po ekstrakcji, zmniejsza dolegliwości bólowe oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań np. suchego zębodołu.

Wprowadzenie implantu od 3 100,00 zł

Implantologia nawigowana cyfrowo od 750,00 zł
– W przypadku trudnych warunków kostnych zalecane jest wykonanie indywidualnego szablonu, który pozwala bardzo precyzyjnie umieścić implant w zaplanowanym położeniu. Zmniejsza to ryzyko powikłań i daje dużo bardziej przewidywalne wyniki zabiegu chirurgicznego.

Korona wraz z łącznikiem indywidualnym od 3 100,00 zł
– Aby przytwierdzić koronę (część zęba widoczną w jamie ustnej) do implantu potrzebny jest łącznik. Dla naszych Pacjentów wykonujemy tylko indywidualne łączniki do których na stałe przytwierdzona jest korona. Całość przykręcona jest do implantu, który znajduje się pod dziąsłem.

Proteza komfortowa na 4 miniimplantach w żuchwie od 13 500,00 zł
– W przypadku znacznego zaniku kości proteza zębowa źle utrzymuje się na dziąśle. Aby to zmienić osadza się ją na 4 miniimplantach, które chowają się we wnętrzu protezy i stabilizuja ją, tak aby zawsze pozostawała na miejscu.

Konsultacja ortodontyczna 250,00 zł

Diagnostyka ortodontyczna 600,00 zł
– Konsultacja ortodontyczna, wykonanie modeli cyfrowych za pomocą skany wewnątrzustnego, fotografie zewnątrz i wewnątrzustne.

Aparat stały metalowy od 2 600,00 zł/łuk

Aparat stały estetyczny od 3 900,00 zł/łuk

Aparat ruchomy od 950,00 zł

Wizyta kontrola aparatu stałego 270,00 zł

Diagnostyka Invisalign® 2 000,00 zł

Invisalign® od 11 000,00 zł

Kompleksowa higienizacja jamy ustnej od 350,00 zł
– Skaling (usunięcie kamienia), piaskowanie, polerowanie zębów, fluoryzacja, instruktaż higieny.

Wybielanie zębów metodą nakładkową 1 000,00 zł

Wypełnienie w zębie mlecznym 230,00 zł

Wypełnienie materiałem kolorowym od 280,00 zł

Leczenie metodą amputacyjną od 250,00 zł
– W przypadku znacznej próchnicy, która dochodzi do nerwu, konieczne jest usunięcie nerwu z zęba i zabezpieczenie kanałów specjalnym materiałem.

Wizyta adaptacyjna 100,00 zł

Lakowanie zębów w koferdamie (ślinochronie) od 250,00 zł

Usunięcie zęba mlecznego od 200,00 zł

Możliwość skorzystania z systemu finansowania na preferencyjnych warunkach: system płatności ratalnej Alior Bank.

Kopia dokumentacji medycznej – bezpłatna.

INFORMACJE DODATKOWE

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego Cywilnego.
Ostateczny koszt usług zostanie określony podczas konsultacji, po dostosowaniu oferty Gabinetu do indywidualnych potrzeb Pacjenta.
Gabinet zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie.

Umów się na wizytę
w My Clinic

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy wizyt.
Scroll to Top